Toyota Prius Nowe wcielenie ikony Już od: 119 900 zł
Przestrzeń pełna technologii

Już po chwili spędzonej we wnętrzu Nowej Toyoty Prius wiesz, że znalazłeś się w wyjątkowym miejscu. Niska i wygodna pozycja za multifunkcyjną kierownicą, która znajduje się na idealnej wysokości, sprawi, że od razu poczujesz się jak w domu. W szarym lub czarnym wnętrzu znajdziesz nowoczesną deskę rozdzielczą łączącą w sobie zachwycającą formę i funkcjonalność, miękkie materiały, metaliczne detale i innowacyjne akcenty, takie jak logo Priusa osadzone w nawiewach.

 
 
Nowa jakość jazdy

Nowy Prius został zbudowany zgodnie z założeniami Nowej Globalnej Architektury Toyoty (Toyota New Global Architecture – TNGA), która zrewolucjonizowała sposób, w jaki Toyoty wyglądają i poruszają się. Nowy Prius wynosi dynamikę jazdy na nowy poziom dzięki niżej położonemu środkowi ciężkości, większej sztywności nadwozia i przeprojektowanemu nadwoziu.

Triumf technologii

Nowy Prius oferuje jeszcze więcej korzyści: doskonałe doświadczenia z jazdy dzięki przełomowemu napędowi hybrydowemu, niezrównaną oszczędność paliwa i odważny design na zewnątrz i w środku. Nowa Toyota Prius to triumf technologii i nowe wcielenie ikony aut hybrydowych.

 
 
Futurystyczny design

Nowy, niekonwencjonalny wygląd Priusa będzie przyciągał spojrzenia gdziekolwiek się pojawisz. Czarne słupki C sprawiają, że dach wygląda jak zawieszony w powietrzu. Obniżona linia dachu, maska i doskonałe proporcje auta składają się na sylwetkę pełną dynamiki. Z przodu i z tyłu auta znajdziemy charakterystyczne lampy LED (przednie lampy Bi-LED są dostępne w standardzie), które podkreślają futurystyczny design auta, ale także znacznie redukują opór powietrza, dzięki czemu Prius może pochwalić się rewelacyjnym współczynnikiem Cd równym 0,24.

Toyota Prius Nowe wcielenie ikony
Prius Galeria
Toyota Prius Nowe wcielenie ikony
Toyota Prius dane techniczne

Dostępne wkrótce.

Toyota Prius Nowe wcielenie ikony
Konfigurator

W celu skorzystania z konfiguratora zapraszamy na stronę Toyota Motor Poland.
Po skonfigurowaniu auta, zapraszamy ponownie na naszą stronę.

Przejdź do konfiguratora
Toyota Prius Nowe wcielenie ikony
Al. Prymasa Tysiąclecia 54, 01-242 Warszawa
Tel: (+48 22) 492 55 55
Fax: (+48 22) 492 55 50

Partnerzy Carolina Car Company

Copyright © 2018 - Carolina Car Company