Toyota AYGO

Miejski styl bycia

Paski - AYGO
Dynamiczne i zwrotne AYGO idealnie sprawdza się na miejskich ulicach i oferuje zaskakującą pakowność i komfort jazdy. Poznaj wszystkie wyjątkowe wersje wyposażenia i stwórz auto dopasowane do własnej osobowości. Zainspiruj się odważnym designem AYGO w nowym, niezwykłym kolorze Pure Orange. Wsiadaj i ruszaj przed siebie!

AYGO – poczuj pełnię emocji

Toyota AYGO
sound unmute

Paski - AYGO

Apple Car Play™ i Android Auto™

Interfejs Apple CarPlay™ lub Android Auto™ pozwala przesyłać obraz z Twojego smartfona i wyświetlać go na 7'' kolorowym ekranie dotykowym systemu multimedialnego Toyota x-touch, a także odbierać połączenia, odtwarzać muzykę i korzystać z map oraz innych aplikacji dostępnych na Twoim urządzeniu przenośnym.

Toyota AYGO - Interfejs Android Auto™

Interfejs Android Auto™

Wszystkie Twoje ulubione aplikacje i funkcje są dostępne za pośrednictwem ekranu dotykowego AYGO.

Toyota AYGO - Zawsze w zasięgu

Zawsze w zasięgu

Dzwoń, odbieraj połączenia, odczytuj SMS-y i dyktuj wiadomości, nie przerywając jazdy i nie odrywając wzroku od drogi.

Toyota AYGO - Multimedia

Twoja ulubiona muzyka

Cała Twoja kolekcja muzyczna jest bardzo łatwo dostępna. Ulubione utwory wybieraj za pomocą ekranu dotykowego lub przy użyciu funkcji sterowania głosowego Siri.

Toyota AYGO - Apple Maps

Zawsze do celu

Korzystaj z map Google lub Apple Maps wyświetlanych na ekranie dotykowym AYGO i przeglądaj informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

Paski - AYGO

Zalety

Ciesz się autem, które każdą jazdę zmienia w prawdziwą przyjemność. Połóż dłonie na kierownicy i poczuj różnicę – stylowe wnętrze, idealne prowadzenie i ogromna wszechstronność dodadzą nowego blasku każdej podróży.

Toyota AYGO - Wyjątkowy design

Wyjątkowy design

AYGO posiada charakterystyczny wygląd, który w tej odsłonie stał się w pełni trójwymiarowy. Światła do jazdy dziennej i tylne światła pozycyjne w technologii LED są dostępne w każdej wersji i podkreślają dynamikę nadwozia.

Toyota AYGO - Komfortowe wnętrze

Ucieknij od zgiełku nie wyjeżdżając z miasta

Komfortowe wnętrze w bardziej wyrafinowanej kolorystyce z unowocześnioną tablicą rozdzielczą o trójwymiarowym designie pozwala zrelaksować się podczas jazdy. Podróżowanie AYGO staje się jeszcze większą przyjemnością dzięki jego zwrotności, kompaktowym rozmiarom i łatwości w parkowaniu.

Toyota AYGO - Multimedia

Pozostań zawsze online

AYGO oferuje integrację Twojego smartfona dzięki Apple CarPlay™ oraz Android Auto™. System multimedialny pozwala nawiązywać i odbierać połączenia, korzystać z map i przesyłać muzykę z Twojego telefonu. Dodatkowe aplikacje uprzyjemnią każdą jazdę.

Ciekawostki

Toyota dominuje na rynku Toyota dominuje na rynku Ponad 46 000 rejestracji od początku roku Toyota ponownie liderem rynku Toyota ponownie liderem rynku Rośnie sprzedaż hybryd i aut użytkowych Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Sprawdź szczegóły Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Najtańsze nowe samochody osobowe Najtańsze nowe samochody osobowe Z salonu marki Toyota Auto dla kobiety Auto dla kobiety Najlepsze kobiece samochody Toyota AYGO x-cite Toyota AYGO x-cite Poznaj nową edycję, która zadebiutuje w Genewie Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Zobacz katalog Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Zobacz katalog Najnowsze propozycje Toyoty Najnowsze propozycje Toyoty Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczymy Samochody miejskie Samochody miejskie