1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
20 lipca 2022

Corolla jako samochód przedkontraktowy

W programie Najmu KINTO ONE
  • Corolla w programie Najmu KINTO ONE – specjalna oferta dla osób prywatnych i firm czekających na zamówione auto
  • Brak opłaty wstępnej i korzystne niskie raty – już od 1200 zł netto miesięcznie
  • Najem na 12 lub 18 miesięcy do 30 000 km przebiegu
  • Oferta obowiązuje do wyczerpania puli samochodów
 
Toyota przygotowała specjalną ofertę skierowaną do klientów, którzy mają przed sobą długi okres oczekiwania na zamówione auto. Najem KINTO ONE daje możliwość wynajmu samochodu od ręki bez opłaty wstępnej i w niskich ratach. Można z niej skorzystać na okres 12 lub 18 miesięcy z maksymalnym limitem przebiegu do 30 000 km. Oferta jest skierowana do osób prywatnych i firm czekających na samochód dowolnej marki.
 
Najem KINTO ONE to specjalnie skonfigurowany produkt, w którym niskie raty to efekt spłacania jedynie utraty wartości samochodu w czasie trwania umowy. W przeciwieństwie do Leasingu KINTO ONE, w Najmie KINTO ONE nie ma możliwości wykupu pojazdu po zakończeniu kontraktu.
 
Oferowana w programie Najem KINTO ONE Corolla Sedan to auto z silnikiem benzynowym 1,5 l i z wyposażeniem Comfort. Wersja ta zawiera pełny pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense 2.0 z inteligentnym tempomatem adaptacyjnym, dwustrefową klimatyzację automatyczną, system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym, 8-calowym ekranem dotykowym, Apple CarPlay® i Android Auto™, usługi łączności Toyota Connected Car i 16-calowe felgi aluminiowe. Corollę Comfort można wynająć w programie od 1 200 zł netto miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy i 20 000 km przebiegu. Oferta jest dostępna czasowo do wyczerpania puli samochodów.
 
„Zaburzenia łańcuchów dostaw doprowadziły do sytuacji, w której średni czas oczekiwania na nowe samochody znacząco się wydłużył. Toyota oferuje osobom prywatnym i firmom czekającym na zamówiony samochód dowolnej marki auto od ręki, niskie raty i okres wynajmu dostosowany do potrzeb. Corolla Sedan z wyposażeniem Comfort to wygodny samochód z dużym bagażnikiem o eleganckiej stylistyce, który będzie dobrze służył na co dzień zarówno jako samochód firmowy, jak i osobom prywatnym. Uniwersalność, niezawodność i wysoka jakość sprawiają, że Corolla to najpopularniejszy samochód w Polsce i na świecie” – powiedział Maciej Walecki, Specjalista ds. Rozwoju Produktów w Dziale KINTO Toyota Central Europe.