1. Nowe samochody
 2. Zalety

Hilux GR Sport

Podwójna kabina

Toyota Hilux
1G3 Royal Grey

Cena od

268263.0

Silnik

2.8 D-4D 204 KM diesel

Napęd

4X4

Rata KINTO ONE dla firmy już od

1 738 zł NETTO/MC

Toyota Hilux

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
268263.0
(brutto)
248 g/km

Emisja CO2

9.5 litry/a

Średnie zużycie paliwa

175 km/h

Prędkość maks.

204 KM

Moc maksymalna

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Hilux. 
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Doskonały wygląd zawsze i wszędzie

  Muskularna sylwetka podkreśla moc, a solidne przednie i tylne zderzaki oraz wytrzymałe listwy stanowią dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.

 • Mocny, wytrzymały, niezawodny. Bez dwóch zdań

  Możesz śmiało polegać na legendarnej jakości, trwałości i niezawodności Toyoty Hilux. Ten niezniszczalny pick-up został pieczołowicie zaprojektowany i przetestowany w najbardziej ekstremalnych warunkach na świecie.

 • Brak wyciągu narciarskiego? Żaden problem!

  Nowa Toyota Hilux sprawia, że czujesz się pewnie w każdych warunkach. System wspomagający pokonywanie podjazdów (HAC) i aktywna kontrola trakcji (A-TRC) umożliwiają płynne ruszanie ze wzniesienia, a system DAC zjazd z niego. Ogromna ładowność i imponujący uciąg pozwalają zabrać w drogę wszystko, czego potrzebujesz. Dostępność wymienionych elementów zależy od wersji wyposażenia.

 • Twoja przestrzeń, Twój świat

  Twardy na zewnątrz, wygodny w środku. W przestronnej i komfortowej kabinie Toyoty Hilux znajdziesz wyłącznie wytrzymałe materiały wysokiej jakości i nowoczesne technologie ułatwiające korzystanie z auta. Zwróć uwagę na nową wersję INVINCIBLE. Została ona wyposażona w system Premium Audio JBL z 9 głośnikami i subwooferem, który gwarantuje najwyższą jakość dźwięku.

Pełen ekran Zamknij